İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.432,5700
 • EURO
  $1,0773
 • ALTIN
  $47.990,0100
 • BIST
  $181,1000
Tente Sistemleri istanbul

Tente Sistemleri istanbul

Tente Sistemleri istanbul çadır üretimi, tente sistemleri üretimi ve kurulumu gibi pek çok konuda hizmet vermektedir. Bazı dış etkenlerden veya hava şartlarından korunmayı sağlayan sistemleri verilen isim tente sistemleridir. Genel olarak tente güneşlik formunda kullanmaktadırlar. Kullanım amacı da güneşten korunma üzerine olan tenteler zamanla farklı kullanım alanlarına da açılım sağlamıştır. Günümüzde birçok işletmenin en önemli […]

Tente Sistemleri istanbul çadır üretimi, tente sistemleri üretimi ve kurulumu gibi pek çok konuda hizmet vermektedir. Bazı dış etkenlerden veya hava şartlarından korunmayı sağlayan sistemleri verilen isim tente sistemleridir. Genel olarak tente güneşlik formunda kullanmaktadırlar. Kullanım amacı da güneşten korunma üzerine olan tenteler zamanla farklı kullanım alanlarına da açılım sağlamıştır. Günümüzde birçok işletmenin en önemli unsuru tente sistemleridir. Restoran, kafeterya, oteller, etkinlik alanları gibi pek çok açık alan güneşten veya yağmurdan korunmak için tente sistemleri kullanılmaktadır. Ayrıca el tipi tente kullanımı da oldukça yaygınlaşmıştır. Mağaza, Butik, işletmelerin vitrinlerini korumak üzere de tente kullanmaktadır. Tenteler yapı ruhsatına gerek olmadan kullanabildikleri içinde aktif olarak tercih ediliyor.

Tente Hakkında Merak Edilenler

Tente sistemleri istanbul ihtiyaç duyduğunuz anda istenilen alana uyum sağlayabilen tente üretimi ve kurulumu konusunda hizmet vermektedir. Yağmur rüzgâr veya güneş gibi hava koşullarında korunmayı sağlayan genel olarak bez kumaş kullanılarak üretilen ürünleri genel olarak tente ismi verilmektedir. Özellikle teknolojinin gelişmesi kullanımını daha da kolaylaştırmıştır. Açılır kapanır tenteler mekanizmalar üretilmesi ile hayata geçirmiştir. Rulo şeklinde olan tenteler veya kaplamalı tenteler veya aç-kapa tente çeşitleri imal edilmiş ve kullanıma sunulmuştur. Pek çok firma tente seçimi yaparken ihtiyacına yönelik adımlar atmalı.

Nerelerde Tente Kullanılmaktadır?

Tente sistemleri istanbul istenilen tüm alanlara uygun tente üretimi yapmaktadır. Tenteler kendi arasında sınıflandırılmaktadır. Özellikle endüstriyel alanlarda kullanılan tenteler farklı özellikler göstermektedir. Ayrıca mağaza Butik gibi yerlerde kullanılan tenteler ile ev tipi kullanılan tenteler birbirlerinden oldukça farklı özelliklere sahiptir. Tente çeşitlerini şöyle sıralayabiliriz; mafsallı tente, pergola tente, branda korumalı tente, otomatik ve motorlu tente, çift taraflı tente Birgül cam sürgü sistemi sahip tenteler. Tentelerin bu sınıflandırılması kullanım alanlarına göre ortaya çıkan ihtiyaçları daha sonra düzenlenmiştir.

Mafsallı tente özellikle mağazalar ve işletmelerde yoğun olarak tercih edilmektedir. Çevirme kolu kullanılarak aktifleştirilen tenteler ise genelde ev tipi olarak kullanılmıştır. Balkon pencere teras veya dükkânların önlerinde sabit tente kullanımı tercih edilebilmektedir. Motor eklenerek kullanılabilen tenteler ise kumanda ile  uzaktan yönetilebilmektedir. Ayrıca bazı tenteler dekoratif amaçlı olarak da kullanılabilmektedir. Bazı kafeterya veya otellerde ortamın dekorasyonuna ayrı bir ambiyans katabilmek için tente kullanımı olmaktadır.

Bu gibi yerlerde karpuz modeli olarak adlandırılan tenteler daha fazla kullanılabilmektedir. Dükkânlarının vitrinleri için de özel üretim kasetli tenteler vardır. Bu ürünler genellikle ön cepheyi korumaya yönelik üretilmişlerdir. Çift açılır tentelerde yine yoğun olarak tercih edilen çeşitlerindendir. Bu tenteler genellikle motor sistemlerine sahiptirler. Bir kumanda ile aktif bir şekilde kullanılmaktadırlar.

Kullanım Amacına Göre Tenteler

Tente sistemleri istanbul amacına göre üretmiş olduğu tenteler de üstün kalite özelliklerine sahip ürünler kullanmaktadır. Hem dekorasyon amaçlı hem de hava koşullarından korunmak için kullanılan tenteler sağlam özellikte kumaşlardan üretilmelidir. Özellikle kapalı alanlarda sigara yasağının gelmesinden sonra insanlar Restoran, kafeterya gibi yerlerde hava koşulları ne olursa olsun açık alana çıkmak zorunda kalabilmektedir. Bu sebeple tente kullanımı yoğun olarak tercih edilmektedir. Açılır kapanır motor sistemine sahip tenteler bu gibi yerlerde kişilerin yer değiştirmeden ortamı açık havaya çevirmelerini imkân sağladığı için çok büyük kolaylıktır. Tente sistemleri istanbul herhangi bir tente ihtiyacın da sizlere uygun tente üretimi ve montajını sağlamaktadır. İnternete kullanımı mekânları hoş bir görünüm katarken aynı zamanda Yapı ruhsatı alınmasına gerek duyulmadığı için işletmelerde açık hava kullanımına kolaylık getirmektedir ekstra bölüm oluşturması kafeterya Restoran gibi yerlerde tercih sebebi olmuştur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?