İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.026,0600
 • EURO
  $0,9863
 • ALTIN
  $43.427,5400
 • BIST
  $159,9000
Tenteci Ataşehir

Tenteci Ataşehir

Günümüzde her şeyin gelişmesiyle beraber çay bahçeleri, kafe ve restoran gibi yerlerin açık ortamlarında daha rahat vakit geçirip oturabilmek için ve hava koşullarından hiç bir şekilde etkilenmemek için tente sistemleri de gelişmiş olup çok fazla çeşit sayesinde kullanmak isteyen kişilere imkân sağlıyor. Bu nedenle tente modelleri sadece yağmurlu havalar için değil, güneşli havalar içinde kullanıma […]

Günümüzde her şeyin gelişmesiyle beraber çay bahçeleri, kafe ve restoran gibi yerlerin açık ortamlarında daha rahat vakit geçirip oturabilmek için ve hava koşullarından hiç bir şekilde etkilenmemek için tente sistemleri de gelişmiş olup çok fazla çeşit sayesinde kullanmak isteyen kişilere imkân sağlıyor.

Bu nedenle tente modelleri sadece yağmurlu havalar için değil, güneşli havalar içinde kullanıma yatkın bir ürün haline gelebiliyor. Kişinin isteğine bağlı olarak hazırlanan tente çeşitleri en çok kafe, otel, büfe, restoran ve bakkal gibi nereye ihtiyaç duyulur ise ona göre üretilip birçok kişinin ihtiyacının giderilmesine yardımcı olup çalışma yerine göre kolaylık sağlıyor.

Petek Branda, Pergola Tente ve Sabit Tente

Tente Özelliği Nelerdir?

Tente kullanımı için doğru seçim yapmak oldukça önemlidir. Bu nedenle Tenteci Ataşehir firması olarak mekâna en uygun görülen ve mekân için uyum sağlayan tente modelleri müşteriye sunulur. Tentenin pratik bir şekilde ve kolayca kullanım sağlaması o ortama göre önemli bir durumdur.

Bu yüzden aniden bir yağmurun yağması sonucu tentenin en hızlı bir şekilde kapatılması en önemli konudur. Ayrıca tente modelleri özelliklerine göre kumandalı ve otomatik olarak ikiye ayrılır. Bu özellikleri sayesinde tente modelleri kullanım açısından çok fazla avantaj sağlar. Bu nedenle tente alınacağı zaman hangisi daha sağlam ve kullanışlı veya hangisinin çok daha fazla özelliği bulunuyor bu konulara dikkat edilip ona göre tercih yapılabilir.

En Çok Kullanılan Tente Çeşitleri

Oldukça fazla tente modeli ve çeşidi yer aldığı için tente almak isteyen kişilerde kullanmak istedikleri yere göre tente modeli seçebilir. Bu nedenle çok fazla talep gören tenteler arasında bir kaç model ilgi görmektedir. Bunlar ise; çift açılır mafsallı tenteler, otomatik raylı tenteler, körüklü tenteler ve yarasa tenteler olarak yerini alır. En çok ilgi gören tente modeli ise; kafe ve çay bahçesi gibi yerler için kullanılan otomatik raylı sistemdir.

Kişilerin üst tarafını tamamen kapatıp, kapladığı için oldukça kullanışlı bir özelliğe sahip olması nedeni ile bu tarz tente modelleri firmalar tarafından tercih edilir. Ayrıca kumanda sayesinde kolayca açılıp kapanabilen bir özelliğe sahiptir. Mafsallı tente modeli ise; motor gücü sayesinde açılıp kapanma özelliğine sahiptir, körüklü tenteler ise; eski bir kullanım özelliğine sahip olduğu için genellikle balkonlar için kullanılır.

Yarasa Tente

Yarasa tente modeli de adını yarasaya benzediğinden dolayı öyle almıştır. Yalnız baya kullanışlı bir modeldir. Bir yere sabitlendiği zaman oradan oynatılması veya oradan kaldırılması zor bir durumdur. Çift taraflı açılır tente de orta kısmında demir bulunan ve en çok çadır modelini andıran bir tentedir. Bu tente modeli ise daha çok çay bahçesi, restoran ve kafe tarzı yerlerde kullanım sağlar. Bu nedenle oldukça konforlu bir kullanım avantajı sunar.

Tente Kalitesi

Her tente modeline göre kullanılan malzemeler farklılık gösterir. Bu yüzden tente modellerinin yalıtımlı bir özellik içermesi Çok avantaj sağlamasına neden olur. Tenteci Ataşehir gibi bir firmadan birden fazla çeşide ulaşabilirsiniz. Tentenin kalitesi ve özellikleri sizin seçmek istediğiniz tente modeline göre değişebilir.

Bu nedenle tente alınacağı zaman günümüzde en çok hangi tente modeli talep görüyor, hangisi daha kaliteli ve hangi tente modelleri daha çok avantaj sunuyor bu gibi bütün özellikler incelenmelidir. Tentenin durumunu genellikle iki husus belirler. Birincisi kullanılan malzeme ve ikincisi ise tentede ne gibi özelliklerin bulunduğudur. Bu nedenle tente almak isteyen kişiler bu iki hususa dikkat etmelidir.

Açılır Kapanır Otomatik Tente Branda - YouTube

Tenteler Ve Özellikleri

Tente almak isteyen kişilerin bunu istemesindeki en büyük etken güneş ve yağmur gibi kava koşullarından korunmak için kullanılır olmasıdır. Tenteci Ataşehir gibi bir firmada çok fazla model ve çeşidi olmasına rağmen genellikle her model için kullanım amacı aynıdır.

En fazla tente modelleri otel, restoran, kafe ve ev bahçeleri gibi kullanılmak istenilen yerlerde kullanılır. Tente modelleri genellikle şemsiye ile aynı görevi gördüğü için tercih edilir. Sadece model olarak farklılık gösterip daha büyük veya daha geniş olabilir. Bu nedenle nerede ve ne için kullanacağınız önemli bir husustur. Tüm bu konu hakkında firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?