İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Tenteci istanbul

Tenteci istanbul

Günlük hayatta birçok şey için kolaylık ve imkanlar geliştiğinden dolayı kafe, çay bahçeleri gibi açık yerler de rahat vakit geçirip, oturmak içinde hava şartlarından etkilenmemek için tente sistemleri gelişmiş olup birçok modeller ile kullanmak isteyen kişilere avantaj sunabiliyor. Bu durumda tente modelleri yalnızca yağmurlu havalarda değil, güneşli havalarında kurtarıcısı olabiliyor. Müşteri isteğine göre hazırlanan tente modelleri […]

Günlük hayatta birçok şey için kolaylık ve imkanlar geliştiğinden dolayı kafe, çay bahçeleri gibi açık yerler de rahat vakit geçirip, oturmak içinde hava şartlarından etkilenmemek için tente sistemleri gelişmiş olup birçok modeller ile kullanmak isteyen kişilere avantaj sunabiliyor. Bu durumda tente modelleri yalnızca yağmurlu havalarda değil, güneşli havalarında kurtarıcısı olabiliyor. Müşteri isteğine göre hazırlanan tente modelleri en çok çay bahçesi, otel, büfe ve bakkal gibi gerekli görülen birçok yerde kullanılarak kişilerin çalışma durumuna göre kolaylık sağlayabiliyor.

Tente Kalitesi

Tentenin çeşidine ve modeline göre kullanılan malzemelerde farklılık gösterebilmektedir. Bu sebeplerden dolayı tentenin yalıtımlı bir özelliğe sahip olması daha çok avantaj sunar. Tenteci istanbul gibi bir firmadan çok fazla tente modeline ulaşabilirsiniz. Tentenin kalitesi sizin seçmek istediğiniz modele göre farklılık gösterebilir.

Bu yüzden tente almak istenildiği zaman günümüzde en çok tercih edilen tente modelleri hangisi ve en kaliteli tente modelleri nelerdir, ne gibi bir avantaj sunar bu gibi özellikler incelenmelidir. Tentenin kalite durumunu iki şey belirlemektedir. İlki kullanılan malzeme, ikincisi ise tentenin özellikleridir. Bu yüzden tente sahibi olmak isteyen kişiler bu iki durumu göz önünde bulundurmalıdır.

Tente Özelliği Nelerdir?

Genellikle tente almak isteyen kişinin nereye ve hangi mekân için tente alacağı konusuna dikkat etmesi gerekir. Bu yüzden Tenteci istanbul firması olarak mekâna uyum sağlayan ve uygun görülen tenteler sunulur. Tentenin ise kolay ve rahat bir şekilde kullanılması mekân için oldukça önemli bir durumdur.

Bu nedenle ani bir yağmur veya güneş çıkması sonucu tentenin kolay bir biçimde kapatılması son derece önemlidir. Aynı zamanda tenteler özelliklerine göre kumandalı ve otomatik olabilmektedir. Bu özellikler sayesinde tenteler kullanım açısından da oldukça avantaj sağlayacaktır. Tente alınacağı zaman sizin için hangisi daha iyi ve kullanışlı ya da hangisinin daha fazla özelliği var ona göre tercih yapabilirsiniz.

En Çok Kullanılan Tente Çeşitleri

Çok fazla tente çeşidi ve modeli bulunduğu için tente alacak olan kişiler de istedikleri mekâna göre tente seçmektedir. Bu yüzden en çok tercih edilen tenteler arasında birkaç model bulunmaktadır. Bunlar ise; mafsallı tenteler, otomatik raylı tenteler, körüklü tenteler, çift açılır tenteler ve yarasa tenteler olarak yerini almaktadır. En çok kafe gibi yerlerde kullanılan tente modeli ise otomatik raylı sistemdir.

Üst tarafı tamamen kapattığı için ve çok kullanışlı bir özelliğe sahip olduğu için bu tente tercih edilir. Bunun yanı sıra kumanda sayesinde tente kolay bir şekilde açılıp kapanabilir. Mafsallı tente modeli ise motor gücü sayesinde açılıp kapanabilen bir üründür. Körüklü tenteler ise eski bir kullanım özelliği sunmaktadır. Yalnız en çok körüklü model balkonlar için tercih edilmektedir.

Yarasa tenteler ise, yarasaya benzediğinden dolayı bu adı almıştır. Fakat çok fazla kullanışlı bir modeldir. Sabitlenmiş olduğu yerden bir daha oynatılması veya kaldırılması oldukça zordur. Çift taraflı açılır tente ise, orta yerinde demir bulunan ve daha çok çadır modeline benzeyen bir tentedir. Bu tente ise en çok çay bahçesi, restoran ve kafe gibi yerlerde kullanılmaktadır ve çok kullanım avantajı sunar.

Tenteler ve Özellikleri

Kişilerin tente kullanmasındaki en büyük amaç güneş ve yağmur gibi hava koşullarından korunmak için kullanılır. Çok fazla model ve çeşidi bulunmasına rağmen genellikle kullanım amaçları hep aynıdır. En çok tente modelleri otel, restoran, iş yerlerinde ve ev bahçelerinde kullanılabilecek ürünler olarak yerini almaktadır. Tente sistemleri genel olarak bir şemsiye ile aynı görevi görmektedir. Çok fazla malzeme ile birçok tente modeli yapılabilir. Fakat bunun içinde malzemelerin en iyisi ve kalitelisi olması gerekir. Bunun içinde bu konuda Tenteci istanbul gibi bir firmadan destek alınabilir.

Tente Fiyatları Nelerdir?

Tente fiyatı da oldukça önemli bir etkendir. Bunun için tente kullanımı hangi alan ve nasıl bir yer için tercih edilecekse ona göre fiyatı da değişebilmektedir. Bu nedenle nasıl bir model istediğiniz ve nasıl bir malzeme ile yapılacağı önemli husustur. Tentenin özelliğine ve kalitesine göre ürün pahalı veya uygun olabilir. Bütçenize göre ürün tercih edebilirsiniz. Bu konu hakkında firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?