İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Tünel Branda İstanbul

Tünel Branda İstanbul

Tünel Branda İstanbul, İstanbul ve İstanbul’un tüm ilçelerinde kaliteli branda modelleri ile öne çıkan firmaların başında gelir. Tünel brandaların kullanım sahaları, tesislerin girişleri, spor alanları ve otellere girişlerde göze çarpmaktadır. Akordeon şeklinde olmaları da rahat şekilde açılıp kapanacak özelliklere sahip olma avantajını sunacaktır. Hava koşullarından koruması sayesinde dışarıda yağmur ve kar gibi hava şartlarında bile tesise […]

Tünel Branda İstanbul, İstanbul ve İstanbul’un tüm ilçelerinde kaliteli branda modelleri ile öne çıkan firmaların başında gelir. Tünel brandaların kullanım sahaları, tesislerin girişleri, spor alanları ve otellere girişlerde göze çarpmaktadır. Akordeon şeklinde olmaları da rahat şekilde açılıp kapanacak özelliklere sahip olma avantajını sunacaktır.

Hava koşullarından koruması sayesinde dışarıda yağmur ve kar gibi hava şartlarında bile tesise rahat bir şekilde girme imkanını sunacaktır. Tünel brandaların içerisine ışıklandırma sistemi de rahatlıkla döşenebilecektir. Hava koşullarına karşı izolasyonun sağlanması sayesinde rahat kullanım imkânı bulunmaktadır. Tünel brandalar, farklı en ve boylarda yer alacaktır. Koridoru andıran yapısı ile bu isimle anılan tünel brandalar, her mekânda kullanılabilecektir.

Brandaların Kaliteli Malzemelerden Yapılmış Olması

Tünel Branda İstanbul kaliteli brandaların satış ve pazarlama hizmetini sunacaktır. Satacağı brandaların kalite kontrol testlerini yapan firmamız, satış sonrasında da teknik desteğini sürdürecektir. Brandaların kullanım alanları son derece yaygındır. Brandaları, nakliye sektöründe ürün sergi ve depolamasında görmek mümkündür. Bunun yanı sıra hayvan barınaklarının tesis edilmesinde de brandalar kullanılır. Tünel şeklinde yapılmış brandalar, seracılıkta da kullanılan modellerdir.

Kamelyaların ana malzemesini de brandalar oluşturmaktadır. Brandaların çetin hava koşullarına karşı dayanıklı olması, ürün nakliyesinde geçilen farklı bölgelerde değişen ısı farklılıklarına karşı koruma özelliği sağlar. Yaşam alanlarında kullanılan bir diğer branda tasarımları da karavan gibi araçlara örtülen brandalardır. Dış hava koşullarında otoparklarda kalan araçların kalın brandalar sayesinde zarar görmesi önlenmiş olacaktır. Son dönemlerde değişen iklim koşullarına bağlı olarak, dolu ya da toz fırtınalarını ülkemizde de görmek mümkündür.

Bu türlü hava olayları, araçların kaportalarında ciddi hasarlara neden olacaktır. Bu türlü hava olaylarına karşı kalın ve dayanıklı brandalar ile kaplanan araçların boya ve kaportalarında hasarlar meydana gelmeyecektir.

Tente Modelleri Neler?

Tünel Branda İstanbul, brandalardaki kaliteli ürün satışını tenteler için de sunmaktadır. Tenteler ve brandalar birbirine çok yakın ve tamamlayıcı dış mekân örtüleridir. Tek farkları, kullanım sahalarıdır. Brandalar daha ziyade tarım, nakliye ve endüstride kullanılırken, tenteler ise yaşam alanlarında yer alan oturma mekanlarında bulunur. Lokanta, kafeterya gibi alanlarda teras kaplamaları olarak kullanıldığı gibi kış bahçelerinde de komple dış mekân kaplamaları olarak öne çıkar. Karpuz tenteleri, vitrinlerin önlerinde görmek mümkünken, körüklü tenteler ise kafe ve lokantaların camekanlarında göze çarpar. Kavisli şekilleri ile gerek karpuz gerekse de körüklü tenteler son derece sıcak tasarımlardır.

Tente alacak olanlar için önerilen önemli bir husus ta kurulacak alana uygun olan modellerin seçilmesidir. Bu konuda müşterinin beklentileri ile kurulacak alana en uygun modelin seçilmesi için satış hizmeti sunan firmalardan destek alınması önerilir. Tentelerin kurulacağı alanın iklim koşulları da uygun modelin belirlenmesinde etken olacaktır. Açık teras ve balkonlarda, çok rüzgâr alan yerlerde, akrilik kumaş kullanımlı mafsallı tentelerin yaptırılması önerilir. İç aksamlarının da paslanmaz ve dayanıklı malzemeden yapılmış olması önerilir. Çelikten üretilmiş olan iç malzemeler, uzun ömürlü kullanım avantajı sağlayan tasarımlardır.

Bahçeler İçin Önerilen Tenteler

Bahçeler için önerilen tenteler ise kış bahçeleri ve kamelyalar olacaktır. Kamelyaların sadece üst kısmı branda ile kaplanırken, kış bahçelerinin ise dört bir yanı tentelerle kapatılmış olacaktır. Soğuk ve sıcak hava koşullarında dışarının ısısından etkilenmemesi kullanım avantajı sunacaktır. Çok soğuk havalarda ısınma sistemlerinin de bulunması, kış bahçelerinin bir başka kullanım avantajıdır.

Kış bahçeleri şeffaf tenteleri ile dışarıdaki manzaradan istifade etmek isteyenler için önerilen yapılardır. Kış bahçeleri farklı ebatlarda yer alabilir. Açılıp kapanabilecek sistemleri ile hava koşullarına göre rahatlıkla ayarlanabilecektir. Bahçe kullanımının yaygın olduğu ev ve iş yeri bahçeleri ile lokantalara ait açık alanlarda tercih edildiği görülür.

Kurumsal Hizmetin Önemi

Firmamız tente ve brandalarda her türlü ihtiyaca cevap verecek çeşitlilikte satış yapmaktadır. Farklı bölgelere hızlı şekilde satış desteği sunan firmamız, teknik ekibi ile de arıza halinde hizmet sunacaktır. Çadır tente şeklinde olan çok büyük alanlar için üretilmiş tente kategorilerinin de satış ve pazarlamasını yapacaktır.

Çadır tenteler, hızlı kurulum ve uygun maliyetli olması sebebiyle geniş katılımlı organizasyonlarda tercih edilecektir. Kaliteli ürün satışı ve müşteri memnuniyetine verilen önem gereği hızlı kurulum desteği firmamızın hizmetleri arasındadır

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?