İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.029,7800
 • EURO
  $0,9897
 • ALTIN
  $43.450,0000
 • BIST
  $160,1000
Tünel Çadırları istanbul

Tünel Çadırları istanbul

Tünel çadırları, istanbul ve civarında pek çok yerde ihtiyaç duyulan çadır sistemleri içerisindedir. Branda ve tente günlük yaşamda pek çok alanda kullanılmaktadır. Brandaların en çok kullanım yerleri nakliyat sektöründedir. Her türlü üretim maddesini bir bölgeden diğer bölgeye taşırken, nakliye araçlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Nakliyat araçları geçtikleri yerler içerisinde farklı hava koşullarına maruz kalmaktadır. Değişik iklimlerden geçerken, farklı […]

Tünel çadırları, istanbul ve civarında pek çok yerde ihtiyaç duyulan çadır sistemleri içerisindedir. Branda ve tente günlük yaşamda pek çok alanda kullanılmaktadır. Brandaların en çok kullanım yerleri nakliyat sektöründedir. Her türlü üretim maddesini bir bölgeden diğer bölgeye taşırken, nakliye araçlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Nakliyat araçları geçtikleri yerler içerisinde farklı hava koşullarına maruz kalmaktadır. Değişik iklimlerden geçerken, farklı hava koşullarına maruz kalan ürünlerin bozulma riskine karşı uygun koruyucularla muhafaza edilmesi gerekmektedir. Brandalar bu konuda, önemli bir işlevi yerine getirmektedir. Bazı gıda maddelerinin kurutulması esnasında da serilmesi gerekmektedir. Bu durumda da brandaların kullanıldığı görülmektedir. Branda alırken, kalın ve hava koşullarını iletmeyecek kalitede ve özellikte olmasına dikkat etmek gerekecektir. Tenteler de aynı brandalar gibi koruma özellikleri olan koruyuculardır.

Tünel Çadırların Kullanım Alanları

Tünel çadırları istanbul ve semtlerinde oldukça talep görmektedir. Bunun en önemli nedeni, tünel çadırların kullanım alanlarının oldukça fazla olmasıdır. Tünel çadırları, kamp çadırları olarak ta  kullanmak mümkündür. Ayrıca, havalandırma çadırı olarak, tünel inşaatlarında da kullanmak mümkündür. Çadır tentelerin, seracılıkta da kullanıldığı görülmektedir. Çadırları spor komplekslerde  kullanmak mümkündür. Spor tesislerinde kullanılan çadırlar, son dönemlerde oldukça talep görmektedir. Teknik özelikleri bakımından da son derece gelişmiş olan bu çadır tenteler, havalandırma ve ısıtma sistemleri sayesinde sağlıklı yaşam ortamları oluşturabilecektir.

Tentelerin Yaşamımızdaki Yeri ve Önemi

Tünel çadırları istanbul içerisinde çok sayıda üretim ve satış yapan tesis bulunmaktadır. Tentelerin en çok kullanılan türleri içerisinde çadır tenteler, ilk sırada gelmektedir. Bu çadır tentelerin yanı sıra körüklü, dikey ve sabit tenteler de öne çıkan modeller arasındadır. Ev gibi yaşam alanlarında sabit ve körüklü tentelerin şıkça kullanıldığını görmek mümkündür. Körüklü tenteler, kafe ve lokanta gibi yaşam alanlarında da çok sık kullanılan tente grupları içerisindedir. Körüklü tentelerin kavisli ve şık bir yapısı olması, hizmet sektöründe tercih edilmesine neden olmuştur. Sokak kafelerinde ve restoranlarda desenli ve düz modelleri ile tercih edilen tenteler arasındadır. Elle kumanda edilebilecek mekanizmaları ile son derece rahat bir kullanım sunacaktır. Dikey tenteler de evlerde mekanizmalı olarak kullanmaya müsait olan tentelerdir.

Çadır Tentelerin Kullanım Sıklığı

Tünel çadırları istanbul bölgesinde şantiyelerde de kullanılmaktadır. Özellikle, havalandırma tüneli olarak kullanılması ve farklı uzunluklarda yapılması sayesinde, her alanda kullanılmaktadır. istanbul ve çevresinde piknik yapılacak ve kamp kurulacak çok sayıda yer bulunmaktadır. Hafta sonları kamp yapmak isteyenler için de kaliteli çadırların kullanılması önem taşımaktadır. Tünel çadırlar, şantiye çadırları olabildiği gibi kamp çadırı olarak ta kullanılabilecektir. Çocuklar için oyun çadırları da kaliteli tente malzemeleri ile yapılmak zorundadır. Sirk ve etkinlik alanlarında da çadır tentelerin kullanıldığını görmek mümkündür. Farklı renklerde ve ebatlarda yapılan bu çadır tenteler, son derece kullanışlı tasarımlardır.

Yaşam Alanlarını Güzelleştiren Tenteler

Tünel çadırları istanbul ve başka bölgelerde de son zamanlarda sıkça kullanılmaktadır. Yaşam alanlarında çok sık kullanılan ve ortamı güzelleştiren tenteler, dış ortamın kötü hava koşullarını içeriye sokmayacaktır. Kaliteli bir tentede olması gereken özelliklerin başında, yeterli büyüklük ve kalınlıkta olması gelecektir. Yazın sıcağı kışın da soğuğu hissettirmeyecek, aynı zamanda nem ve yağışı da içeriye iletmeyen tentelerin seçilmesi gerekmektedir. Fuar ve düğün gibi organizasyonlarda da dış mekan muhafazaları içerisinde çadır tenteler, çokça kullanılmaktadır. Kamelya ve kış bahçeleri de dış mekan tenteleri içerisinde tercih edilen tente türleridir. Her mevsim bahçe kullanımını tercih edecekler için önerilen tenteler arasındadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?