İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.432,5700
 • EURO
  $1,0773
 • ALTIN
  $47.990,0100
 • BIST
  $181,1000
Tuzla Branda Tente

Tuzla Branda Tente

Kelimelerin anlamlarına bakılacak olunur ise aslında ikisi de farklı manalara gelmektedir. Branda kelimesi yüksek kaliteli su geçirmeyen kumaş cinsinden üretilen her türlü hava koşuluna karşı kullanıcının mağduriyetini önleyen bir ürün anlamına gelmektedir. Tente kelimesi brandanın düzenli bir şekilde işleyişini sağlayan sistem anlamına gelir. Branda tente sistemleri günümüzde esnaf, restoran işletmeleri, alışveriş merkezleri ve evlerin balkonla […]

Kelimelerin anlamlarına bakılacak olunur ise aslında ikisi de farklı manalara gelmektedir. Branda kelimesi yüksek kaliteli su geçirmeyen kumaş cinsinden üretilen her türlü hava koşuluna karşı kullanıcının mağduriyetini önleyen bir ürün anlamına gelmektedir.

Tente kelimesi brandanın düzenli bir şekilde işleyişini sağlayan sistem anlamına gelir. Branda tente sistemleri günümüzde esnaf, restoran işletmeleri, alışveriş merkezleri ve evlerin balkonla bahçelerinde sıklıkla tercih edilmektedir.

En Çok Tercih Edilen Branda Tente Çeşitleri Nelerdir?

Branda tenteler sağladığı avantajlar nedeni ile kullanıcılar tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Branda tenteler kullanılacakları alana ve kullanım nedenine göre farklı çeşitlerde üretilmektedir. İnsanlar tarafından en çok tercih edilen branda tente modelleri mafsallı tenteler ve körüklü tente çeşitleridir. Mafsallı tente çeşitleri genellikle dar alana sahip olan müşteriler tarafından tercih edilirler. Çünkü mafsallı tenteler sahip oldukları sistemler nedeni ile dar alanlarda kullanım kolaylığı sağlarlar.

Açılır kapanır olması tüm dar alanlarda kullanıma uygun halde olmasını sağlar. Mafsallı tenteler en çok dar sokaklarda yer alan dükkân ve mağazaların önünde gölgelik oluşturulmasına yardımcı olur. Körüklü tenteler ise mafsallı tentelere göre daha geniş alanlarda kullanılır.

Oluşumundaki sistemler tentenin karpuzu andıran yapısı ile arzu edilen dış mekânda gölge oluşturulmasına yardımcı olur. Piyasada benzerliği nedeni ile karpuz tente olarak da bilinir. Daha çok kafelerde, güzellik merkezlerinde, restoranlarda ve modern dükkânlarda gölge sağlanmak amacı ile tercih edilir. Her iki ürün de kullanım alanı olarak farklı avantajlar sağlasa da neticede brandanın kalitesiyle kullanıcının amacına ulaşmasını sağlar. Tuzla branda tente mağazamızdan ihtiyacınıza göre her çeşit ve renkte branda tente modellerini inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Korkmaz Çadır Branda Tente Pergole Sistemleri | Ana Sayfa

Branda Tentelerin Çeşitlerine Göre Kullanım Alanları Nelerdir?

Mafsallı tente çeşitleri daha çok ticari amaçlı işletme sahipleri tarafından tercih edilirler. Çünkü gün içinde güneşin ışınlarının gelme açısına ya da kötü hava koşullarının görülmesine göre sürekli ayarları değiştirilmek zorunda kalınır. Mafsallı tenteler bunun için en ideal ürünlerdir. Sabit tenteler ise daha çok dinlenme alanlarında, balkon ve kış bahçesi gibi alanlarda tercih edilirler. Branda tente modelleri arasında en çok tercih edilen model sabit branda tente modelleridir.

Branda Tentelerin Kullanıcıya Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Branda tenteler kullanıcılarına mekânların istenmeyen hava koşullarından korunmalarını sağladığı gibi mekânın daha modern ve daha şık ya da tatlı gözükmesini sağlarlar.  Branda tente modellerinin kullanıcısına sağladığı avantajlar şu şekilde sıralanabilir;

 • Kar, yağmur, dolu gibi kış mevsiminde görülen kötü hava koşullarından mekânın korunmasını sağlar.
 • Güneşin özellikle yaz mevsiminde mekânın içinde ya da bahçesinde insanların rahatça oturmalarını engelleyen ışınlarına gölge oluşturarak mekânın daha çok tercih edilmesine neden olur.
 • Normalde hem sıcak hem de soğuk hava koşullarından korunmak için yaptırılan beton yapılar için belediyeden yapı izin belgesi almak gerekirken branda tente modellerinin kullanımı için hiçbir izin belgesi almaya gerek yoktur. Bu avantajı ile işletmeler herhangi bir prosedür gerektirmeden kolayca mekanlarının kullanım alanlarını genişletirler.
 • Branda tente sistemi üzerine yazılar yazılarak işletmenin reklamının yapılması da sağladığı avantajlar arasındadır.

Tuzla branda tente çeşitlerinin kaliteli ürün yelpazesi ile sağladığı avantajlardan uzun süre yararlanmak mümkün oluyor.

Cme Branda, Depo Çadırı, Branda Modelleri, Çadır Fiyatları, istanbul

Branda Tente Sistemleri Nasıl Satın Alınır?

İşletmesinde ya da evinin balkon veya bahçesinde branda tente kullanmak isteyenlerin güvenilir ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretim yapan firmalardan almaya dikkat etmek gerekiyor. Branda tentelerin satın alım işlemleri direk firmadan olduğu gibi internet üzerinden de alınabilir.

Branda tente satın almadan önce hangi ölçülere sahip bir alanda kullanılacağı göz önünde bulundurulmalıdır. Çünkü dar alana sahip işletmelerin karpuz tente tercih etmeleri hem kullanım zorluğu oluşturur hem işletmenin şık görünmesi yerine komik bir görünüme sahip olmasına neden olabilir. Bu nedenle branda tente yaptırmayı düşünenlerin konunun uzmanından yardım aldıktan sonra sipariş vermesi tavsiye edilir.

Tuzla branda tente firması yüksek kaliteli tenteler üreterek müşterilerine hem fikir verme konusunda hem de siparişi gerekli tüm detayları ile yerine getirme konusunda yardımcı olmaktadır. Sizler de branda tente siparişleriniz için güvenle firmayı tercih edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?