İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.029,7800
 • EURO
  $0,9897
 • ALTIN
  $43.450,0000
 • BIST
  $160,1000
Ucuz Branda Tente istanbul

Ucuz Branda Tente istanbul

Dış etkenler ve hava şartlarından korunmak için kullanılan sistemlerdir. Tente, yağmur, güneş, rüzgâr ve kar gibi hava koşullarından korunmak için kullanılan sistemlerdir. Tente, bez, çadır ve branda gibi ürünlerden üretilir. Tente, İlk olarak güneşten korunmak için yapılmış fonksiyonel sistemlerdi, günümüzde ise işletmeler, şık görünüm için de tercih etmektedirler. Oteller, restoranlar havuz başı mekânları ve etkinlik […]

Dış etkenler ve hava şartlarından korunmak için kullanılan sistemlerdir. Tente, yağmur, güneş, rüzgâr ve kar gibi hava koşullarından korunmak için kullanılan sistemlerdir. Tente, bez, çadır ve branda gibi ürünlerden üretilir. Tente, İlk olarak güneşten korunmak için yapılmış fonksiyonel sistemlerdi, günümüzde ise işletmeler, şık görünüm için de tercih etmektedirler. Oteller, restoranlar havuz başı mekânları ve etkinlik alanları tente sistemlerini açık ve kapalı alanların da sıkça kullanmaktadır. Bu gibi yerler için büyük konfor sağlar. Tente, katlamalı ürünler, rulo ürünler ve aç-kapa çeşitleri mevcuttur. Birçok amaçla kullanılan bütçenize uygun ucuz branda tente istanbul ilinde faaliyet gösteren firmamızdan temin edebilirsiniz.

Tenteler Nerelerde Kullanılır?

Tente, balkon, teras, kafe, mağaza, otel gibi birçok mekânda kullanılmaktadır. Tenteler, işletmeleri hava koşullarının olumsuz etkilerinden korunmasının yanında ekstra şıklık ve konfor sağlar.

Tente Kullanmanın Avantajları

Tente avantajları şunlardır:

 • Kullanım açısından estetik ve pratik bir üründür.
 • Güvenliği ve konforu en iyi şekilde sağlar
 • Mekânınızı her mevsim olumsuz hava koşullarından korur.
 • Ortamı estetik katarak güzel görünmesine yardımcı olur.

 Branda nedir?

Branda, daha çok kış aylarından korunmak için kullanılan ürünlerdir. Branda genelde polyester kumaş ile oluşturulan ürünlerdir. Su geçirmez özelliği, ısıya ve güneşe karşı dayanıklılığı ile kapalı alanlar oluşturmak için çok elverişli bir üründür. Bahçelerde, havuzlarda, arabalarda, kafelerde ve açık anlarda kullanılmaya elverişli ve faydalı bir üründür. Branda sistemlerin de geniş ürün seçeneği bulunmaktadır. Birçok ürün seçeneği ile satışı yapılan kaliteli, ucuz branda tente istanbul ili ve ilçelerinde ihtiyaç duyan herkese ulaştırılması konusunda firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Branda çeşitleri

Mumlu branda,  dokuma kumaş üzerine mum kaplaması ile yapılmaktadır. Mum kaplaması yapılmasında ki amaç brandanın su geçirmesini engellemektir. Mumlu branda, yağmura, suya ve kötü hava şartlarına karşı dayanıklı bir yapıdadır.

Beton yorganı, inşaat sektöründe sıkça kullanılan kışın kötü hava koşullarından betonu korumak için kullanılan bir üründür. Beton yorganı, izolasyonu sağlamak amacıyla da kullanılmaktadır. Kışın inşaat yapılırken bazı duvarların çabuk kuruması için de branda yorganı kullanılmaktadır. Beton yorganı, genellikle inşaat sektöründe ısı izolasyonu ve betonun çabuk kuruması için kullanılır.

Naylon branda, ambalaj ve koruma malzemesi olarak kullanılan bir üründür. Naylon branda, ekonomik olması ve naylonun geri dönüşümü mümkün olduğundan çok tercih edilen bir üründür. İnşaat sektöründe, tarım sektöründe, şantiyelerde ve dış etkilerden korunacak yerlerde kullanılmaktadır.

Her Alanda Kullanılabilen Branda Modelleri

Araç brandası, isminden anlaşılacağı gibi arabaların üstlerini korumak için kullanılan bir üründür. Büyük şehirlerdeki park sorunu, kışın yoğun yağışlar ve hava kirliliği ile araba üzerlerinde çamur ve leke izlerinin görülmesi kaçınılmaz bir sorundur. Bu sorunlar araba brandayı kullanmayı zorunlu hale getirmektedir. Araba branda, yaz aylarında da çok tercih edilen bir üründür. Özellikle koyu renk arabalarda, güneş ışığı ile oluşan renk deformasyonunu ve yüzeysel açılmayı da engellemektir.

Şeffaf branda,  şeffaf yüzeyi ile her mevsim kullanmaya elverişli, saydam kapama özelliği olan kullanışlı bir üründür. Kullanıldığı yerlerde ısı ve nem yalıtımı sağlar. Şeffaf branda, yağmur, toz ve su gibi dış etkilerden korumanın yanında şeffaf saydam olma özelliği ile de içeriyi dışarıyı gösteren duvar özelliği de vardır. Kafe, kış bahçesi, restoran ve otel gibi işletmelerde kullanılır. Cam balkon sistemlerine göre maliyetinin düşük olması ile şeffaf branda daha çok tercih edilen bir üründür.

Tente İle Branda Arasındaki Farklar

Tente, branda kumaşı ile oluşturulan sistemleridir. Tente ve branda ortamı güneş, yağmur ve sudan koruyan ürünlerdir. Tenteleri oluşturan sık dokunmuş, kalın kumaşlara branda denilir. Branda tenteleri birçok alanda kullanabilirsiniz. Günümüzde gelişen teknoloji ile istediğiniz şekilde branda tenteleri bulabilirsiniz.

Tente ve Branda Ürünlerini Nasıl Temin Edilir?

Firmamız, güvenilir hizmet sunmayı esas tutarak hizmet vermektedir. Bütçenize uygun ucuz branda tente istanbul ili ve çevre illerinde arzu eden herkese ulaştırılması konusunda firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?