İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Ucuz Tente istanbul

Ucuz Tente istanbul

Ucuz tente istanbul ilinin soğuk havası ve çetin kış şartlarında yoğun olarak yağan kar ve yağmurdan en iyi korunma yöntemi tente kullanmaktır. Tente kullanımı sizi ve mekânınızı sadece yağmur ve kar yağışından korumaz bunun yanından sizleri olumsuz etkileyecek güneş ışığı, rüzgâr gibi hava koşullarında korunmanın en etkili yollarından birisidir. Tenteler genellikle bez veya kumaştan üretilmektedir. […]

Ucuz tente istanbul ilinin soğuk havası ve çetin kış şartlarında yoğun olarak yağan kar ve yağmurdan en iyi korunma yöntemi tente kullanmaktır. Tente kullanımı sizi ve mekânınızı sadece yağmur ve kar yağışından korumaz bunun yanından sizleri olumsuz etkileyecek güneş ışığı, rüzgâr gibi hava koşullarında korunmanın en etkili yollarından birisidir. Tenteler genellikle bez veya kumaştan üretilmektedir. Tenteler genellikle restoran, evlerin balkonlarında dükkân önlerinde ve çok çeşitli mekânlarda kullanılmaktadır. Daha önceleri sadece bez veya kumaş şeklinde kullanılıyor iken teknolojik gelişmelerle beraber tente sektörü de gelişme göstermiş ve katlamalı rulo şeklinde açıp kapama otomatik çeşitleri üretilmeye başlanmıştır.

Tente Çeşitleri

Ucuz tente istanbul ve ilçelerinde hizmet verilecek şekilde çeşitli tente çeşitleri üretilmektedir. Mafsallı tente ile pergola sistem en çok tercih edilen tente çeşitleridir. Mafsallı tenteler genellikle mağaza ve dükkânlarda kullanılmaktadır. Bu tenteler bir çevirme kolu yardımıyla açılıp kapanarak muhafaza edilecek yerleri en iyi şekilde korumuş olur. Bina üstlerinde çokça tercih edilen teras kat şeklinde yapılan evlerin açıkta kalan kısımları da genellikle mafsallı tente modeli kullanılarak üstü kapatılır. Bunun yanında tentelere motor ve kumanda sistemleri monte ederek otomatik tente çeşitleri de üretilmektedir. Tente ile üzeri kapatılacak kısımlar için Yapı ruhsatı almaya gerek olmadığı için kurulumu ve kullanılması daha kolay olmaktadır. Tenteler açılır kapanır şekilde yapılabildiği gibi sabit olarak da üretime ve kurulumu yapılmaktadır.

Tentelerin Kullanılma Nedenleri

Ucuz tente istanbul ve çevresi için çok kolaylık sağlayan ve insan rahatı ve konforu hedef edinerek üretim yapılmaktadır. Tentelerin mekânları yağmur kar Rüzgâr ve güneş ışığından korumanın yanında dekoratif olma özelliği ile kurulduğu mekânları daha şık ve çekici göstermektedir. Ülkemizde son yıllarda çıkarılmış olan kanunlara göre kapalı mekânlarda sigara içilmesi yasaklanmıştır. Kafe, restoran gibi işletmelerde bu konular çerçevesinde ön tarafa açılıp kapanabilen aynı şekilde üst tarafı da açılıp kapanabilen tente sistemleri kurarak insanların buralarda rahat bir şekilde sigara içmeleri ne imkân sağlanmış oluyorlar.  Tente insanları yazın Güneş ışınlarından kışın ise olumsuz hava koşullarından koruyarak insanların konforunu ve güvenliklerini sağlamış olur.

Tente Fiyatları

Ucuz tente istanbul ili için uygun fiyat seçenekleri ile herkesin dikkatini cezbetmek. Piyasada satılmakta olan tenteler kumaş kalitesi kurulacak olan yerin fizibilite çalışması mekanik veya kumandalı sistemler rulo şeklinde olması veya katlamalı çeşitlerine göre fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Tente kurulacak olan yerin ilk önce fizibilite çalışması yapılmaktadır oranın metrekare ölçüleri hesaplanır daha sonra da kurulacak yerin özelliklerine göre hangi tente çeşidinin üretileceği karar verilerek tenteler üretilip kurulumu yapılmaktadır. Otomatik sistemler kullanılarak imal edilen tenteler manuel olanlarına göre fiyatları biraz yüksek olmaktadır. Kullanılacak olan tentenin yanında kullanılan parçaların kalitesi doğrudan fiyatları etkileyen unsurlardır.

Konfor Ve Rahat İçin Tente Kullanımı

Ucuz tente istanbul için açık mekânların konforu ve rahatı için tente kullanımı son derece önemlidir. Tentelerin kurulumunun çok kolay olması, düşük ücretlerle kurulum imkânı sağlaması en büyük tercih nedenidir. Uzaktan kumandalı olarak üretilen tenteler sayesinde yerinizden kalkmadan oturduğunuz yerden hava koşullarına göre mekânları veya işletmeleri çok rahat bir şekilde havalandırma bilir olumsuz hava koşullarından koruyabilirsiniz. Tentelerin 4 mevsim kullanılabilir olması kullanımının çok kolay olması sizlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır.  İşletmelerde tente kullanılması gelecek müşterilerin taleplerinin anından da yerine getirilmesine olanak sağlar. Bu şekilde işletmeler müşteri memnuniyeti sağlayarak müşteri hacminde yukarılara doğru artış sağlamış olurlar. Tentelerin uzun yıllar kullanılabilecek dayanıklılıkta olmaları ve model seçeneklerinin fazla olması tentelerin tercih edilmesini artırmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?