İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.026,0600
 • EURO
  $0,9863
 • ALTIN
  $43.427,5400
 • BIST
  $159,9000
Ümraniye Branda Tente

Ümraniye Branda Tente

Branda tente, yaz ya da kış mevsim şartlarında etkilenmeyen, dış mekânlarınız koruma altına alan elektronik ya da manuel çeşitliliğine sahip üründür. Branda tente birçok alanda ve birçok modelde konforlu kullanım rahatlığına sahiptir. Branda tenteler dış mekânlarınızda kışın yağmurdan ya da kar sularından hem mekânınız hem de mekânda bulunan malzemeleriniz zarar görmez. Ümraniye branda tente en dayanıklı […]

Branda tente, yaz ya da kış mevsim şartlarında etkilenmeyen, dış mekânlarınız koruma altına alan elektronik ya da manuel çeşitliliğine sahip üründür. Branda tente birçok alanda ve birçok modelde konforlu kullanım rahatlığına sahiptir. Branda tenteler dış mekânlarınızda kışın yağmurdan ya da kar sularından hem mekânınız hem de mekânda bulunan malzemeleriniz zarar görmez. Ümraniye branda tente en dayanıklı tente tasarımlarını sizlere sunuyor.

Branda Tente Temizliği Nasıl Yapılır?

Branda tente temizliği temizlik sisteminde kullanılan bezlerle yapılabilir. Kimyasal malzeme kullanılmaması ürünün ömrünü uzatır. Tente temizliği zor olmamakla birlikte pratiktir. Branda temizliği yaz aylarında otomatik çeşitli  tente türleri hariç iç kısmına su sıkılarak rahatça temizlenebilir. Branda tente temizlik oldukça basittir.

Branda Evi Tente, Tente Sistemleri

Branda Tente Türleri

Birçok farklı alanda kullanılan branda türleri arasında şunlardan bahsetmek mümkündür.

·         Spotlu Raylı Sistemli Branda Tente Modeli

Raylı sistem denilen modelde tentelerin katlanabilen rafların üzerine monte edilmesiyle gerçekleşir. Monte edilirken katlanan yerlere spotların koyulmasıyla mekânın aydınlatılmasıyla ve şık gözükmesi sağlanır. Bu modeli tercih edecek olan müşteriler hem aydınlatmak için hem de mekânının dikkat çekmesini sağlayabilir. Evlerde de çok tercih edilen bir modeldir. Özellikle bahçeli evlerde modern bir görüntü yakalamak mümkündür.

·         Raylı Sistemli Branda Tente Modeli

Yukarıda açıklanan modelinin spotsuz tercih edilenidir. Müşterilerin aydınlatmasının yeterli olduğu alanlarda tercih edilen modeldir.

·         Otomatik  Branda Tente Modeli

Otomatik branda modeli mekanik sistemle çalışan ve kullanımı uzaktan kumandayla olan tente çeşididir. Kullanım konforuyla çok tercih edilenler arasındadır.

·         Körüklü Branda Tente Modeli

Bu branda çeşidi  körükleri sayesinde kademeli ayarlanabilir durumdadır. Evlerin balkonlarında çok tercih edilen çeşittir. Balkonlarınızda isterseniz açık şekilde isterseniz kapalı şekilde kullanabilirsiniz.

·         Pencere Branda Tente Modeli

Pencere brandanın isminden de anlaşılacağı üzere pencere önlerine yapılan bir sistemdir. Pencereleri hem güneş ışından hem de yağmurdan korur. Daha çok güneş ışınları nedeniyle taktırılır. Evlerde ya da otellerde şık görüntü yakalanır.

·         Karpuz Branda Tente Modeli

Karpuz branda cam önlerine kapı üstlerine, açılmadan süs camlarının üstlerine ya da cam görüntüsü katsın diye kullanılır. Karpuz branda tamamen görsel amaçlı kullanılır. Aynı zamanda çok tercih edilir.

·         Mafsallı Branda Tente Modeli

Mafsallı branda modeli bloklar üzerine oturtulmuş birbirine eklenmiş blokların rahatça açılıp kapanması ile oluşan modeldir. Manavlarda, evlerin bahçelerinde çok fazla tercih edilen modellerden biridir.

·         Tünel Branda Tente Modeli

Tünel branda modelinde tünel görünümünden yararlanarak tasarlanmıştır. Uygulanan alanlarda modern ve şık görüntüsüyle dikkatleri çeker. Müşterilerin tercihlerine göre ölçüleri yapılır daha çok butik otellerde tercih edilir.

Branda modellerinizi tercih ederken detaylı araştırma içine girmeniz gerekmektedir. Çünkü branda tente alanı  geniş kataloglara sahiptir. Önce hangi model istediğinizi araştırın sonrasında o modelin hangi malzeme çeşitleriyle yapıldığını araştırın sonrasında karar verme aşamasına geçebilirsiniz. Çünkü brandaların birçok çeşitliliğinin yanında ürün kalitesi de önemlidir. Seçeceğiniz ürünün uzun ömür olmasına dikkat edin. Ümraniye branda tente ürün çeşitleri son derece geniştir.

Branda Tentelere Katlanır Cam Uygulanır Mı?

Branda Tentelerin birçok türleri vardır. Bu türlerin katlanabilir camlara uygunluğu mevcuttur. Katlanabilir camlar sayesinde mekân açık ya da kapalı alana çevrilebilir. Örneğin camlar sabitlenip tente açılıp kapanabilir. Müşterilerin tercihlerine göre değişim gösterir.

Branda Tente Maliyetli mi?

Branda tenteler pek çok özelliklere sahiptir bu sebeple her tür farklı fiyatlara sahiptir. Müşterilerin mekânlarının ölçüleri de fiyatlarda değişikliğe sebep olur. Branda tenteler manuel ve otomatik olarak ikiye ayrılır. Manuel tenteler otomatik tentelere göre daha uygun fiyatlar tutmaktadır. Örneğin spotlu raylı branda tente modeli ve spotsuz branda tente modeli vardır. Spotlu ürün fiyat olarak daha yüksektir. Manuel tentelerde kendi arasında fiyat değişikliği gösterir nedeni kullanılan kumaşın kalitesidir. Müşterilerin bütçelerine göre tenteler mevcuttur. Detaylı bilgi için Ümraniye branda tente firmamıza başvurabilirsiniz.

MAFSALLI TENTE

 Tentenin Tercih Alanları

Branda tente tercih alanları, kış bahçeleri, oyun parkları, çocuk havuzu üstüne uygulanan tente, otellerin açık alanda bulunan açık büfelerin üstüne uygulanan tente, Otellerin camlarına uygulanan tente, düğün salonları, hastane kantinleri, okul kantinleri, apartmanların balkonları gibi çeşitli alanlara branda tente uygulanabilir. Branda tentelerin müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda her alanda her modelde uygulanabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?