İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.436,0600
 • EURO
  $1,0790
 • ALTIN
  $48.057,2700
 • BIST
  $180,5000
Üsküdar Branda Tente

Üsküdar Branda Tente

Açık yerlerin ve mekânların kapalı bir hale getirilebilmesi, gölgelik veya dinlenme açısından bir alan oluşturulması için branda en çok kullanılan ürünler arasında yerini alır. Özelikle kafeterya, bahçe, piknik yerleri, teras, balkon ve mağazalar gibi bir yer için Üsküdar branda tente sistemi tercih edilebilir. Kaliteli ve dayanıklı bir malzeme sayesinde oldukça kullanışlı bir ürün elde edilmiş olur. Mevsimlere bağlı olarak […]

Açık yerlerin ve mekânların kapalı bir hale getirilebilmesi, gölgelik veya dinlenme açısından bir alan oluşturulması için branda en çok kullanılan ürünler arasında yerini alır. Özelikle kafeterya, bahçe, piknik yerleri, teras, balkon ve mağazalar gibi bir yer için Üsküdar branda tente sistemi tercih edilebilir.

Kaliteli ve dayanıklı bir malzeme sayesinde oldukça kullanışlı bir ürün elde edilmiş olur. Mevsimlere bağlı olarak yağmur, güneş ve fırtına gibi dış etkenlere karşı oldukça korunaklı ve güvenli bir alan elde edinilmesi sağlanır. Böylelikle istenilen ve uygun görülen her yerde kolay ve rahat bir kullanım sağladığı için keyifli ve konforlu bir vakit geçirilebilir.

Branda Tente Çeşitleri Nelerdir?

Branda denildiği zaman insanların aklına tek bir ürün çeşidi gelebilir. Fakat malzeme bakımından çok fazla bir değişimler görünmese de kullanılmak istenilen alana ve çeşitlerine göre branda modelleri farklılık gösterir. Özellikle yapısı bakımından delikli folyo, fermuarlı şekli, membran ya da naylon bir malzeme ile üretimi sağlanmış Üsküdar branda tente çeşitleri yer alsa da şeffaf tarzda ürünler de bulunur.

Üretim yapan firmanın kullandığı malzeme kalitesine göre, müşterinin ürün talebi ve fabrikanın ne gibi imkânlara sahip olduğuna göre ürün çeşitleri birbirinden farklılık gösterebilir. Bunun için en önemli husus branda tentenin nasıl bir alana kullanılmak istenmesi ve ürünün ne gibi bir özellik içerdiğidir. Branda kumaşı oldukça kalındır ve genellikle çadır yapımı için kullanılsa da araçların üstüne örtü olarak ve inşaat yerlerinde koruma amaçlı kullanım sağlar.

Dayanıklı bir ürün yapısı olduğu için uzun yıllar boyunca kullanılabilir. İnşaat yerlerinde malzemelerin üstünü örtmek için kullanılması veya işçiler için korunaklı bir alan elde edilmesi için tercih edilir. Genellikle su geçirmez bir özelliği bulunduğu için eşyaların üzerine örtüldüğü zaman iyi bir koruma görevi görür.

MAFSALLI TENTE

Hangi Branda Tente Hangi Alan İçin Kullanılır?

Günümüzde branda tente kullanım alanı çok fazla bir yapıya ulaşmış durumdadır. Bu yüzden birçok yerde kullanım sağlamaktadır. Özellikle evlerin teras veya balkon gibi yerlerinde, havuz başlarında, kafeterya ve restoranların bahçe alanları içerisinde, tarım sektörü ve bahçelerinde ve de park gibi açık alan tesislerinde kullanımı oldukça fazladır.

Kolay ve sorunsuz bir şekilde uygulanan bu malzeme ayrıca yağmur, rüzgâr ve güneş gibi hava etkenlerine karşı dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptir. Kullanım alanı açısından birçok çeşitliliği bulunsa da tarım alanı için kullanılması gerekiyorsa özellikle bir fındık için branda tente kolay bir kullanım sağlar. Özellikle yağmur veya soğuk havaya karşı bir koruma sağlanacaksa membran ile üretim yapılmış tente branda modelleri tercih edilebilir.

Teras, balkon ve veranda gibi yerlerin üst bölümlerini kapatmak için branda tente modeli tercih edileceği gibi bahçe bölümlerinde çadır elde etmek amacı ile de kullanım sağlar. Bir kafeterya ya da restoran yerlerinin bahçe alanında ilave bir kullanım alanı elde etmek için şeffaf branda tente modeli kullanılıp yeni bir alan elde edilmiş olur.

Genel olarak çadır şeklinde isimlendirilen bu tente sistemleri çoğu zaman fermuarlı bir yapıya sahip olarak kullanım görevi sağlar. Çok daha büyük, geniş ve yüksek boyutlu Üsküdar branda tente sistemleri halı saha gibi yerlerin üst tarafını kapatmak için ve havuz gibi yerlerin üstünü kapatmak için kullanılır. Aynı zamanda otomobilleri kötü hava şartlarından korumak ve kollamak amacı ile de oto branda tente ürünü tercih edilir.

MAFSALLI TENTE

Branda Tente Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Günümüzde branda tente modeli birçok alanda yer almaktadır. Bu nedenle çok fazla alanda önemli bir yere sahiptir. Fakat branda tente modelinin kullanım amacı hep aynıdır ve korumak için kullanılır. Bu yüzden branda fiyat durumu seçmiş olduğunuz ürünün yapısına göre  değişir. Bunun yanı sıra ürünün ölçü, boyutu, ürün türü ve üretim malzemesi gibi birçok durumlar neticesi ile fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir.

Özellikle de firmanın kalitesi ve sizin seçmiş olduğunuz ürünün kalitesine göre branda tente için fiyatlar üzerinde oldukça etki gösterir. Bu nedenle hangi alan için ve ne çeşit bir branda yaptıracaksınız firma ile iletişime geçip bilgi alabilirsiniz. Tüm bu konular için firmamız hizmet vermektedir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?