İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Wintent Tente

Wintent Tente

Diğer bütün tente modellerinden farklı olarak üretilen wintent tente çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Pencere tipi olarak da adlandıran bu tente daha çok güneş gölgeliği olarak kullanılıyor. Aynı zamanda estetik olarak da çok beğenilen bu tente modeli çok fazla tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Pek çok alanda kullanıma uygun olması ile biliniyor. Ev balkonları, mağaza vitrinleri […]

Diğer bütün tente modellerinden farklı olarak üretilen wintent tente çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Pencere tipi olarak da adlandıran bu tente daha çok güneş gölgeliği olarak kullanılıyor. Aynı zamanda estetik olarak da çok beğenilen bu tente modeli çok fazla tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Pek çok alanda kullanıma uygun olması ile biliniyor.

Ev balkonları, mağaza vitrinleri ve pencere üstlerinde çok fazla tercih ediliyor. Pek çok firmada bu tente modelleri değişik desenler ile karşımıza çıkıyor. Çeşitli hava koşullarına karşı kumaşın dayanıklı olmasından dolayı pencere ya da balkonunuz bu gibi durumlardan hiçbir şekilde etkilenmez. Gün ışığı kontrolü sağlanmasından dolayı 0 ile 180 derece arasında ayar özelliği mevcuttur.

Son zamanlarda en çok tercih edilen tente modellerinden biri oluyor. Özellikle kış aylarında evlerin balkonlarına ya da kafe ve restoran gibi alanların dış mekânlarını korumak için çok fazla tercih ediliyor.

Alkan Yapı Sistem l Pergole Tente (Kış Bahçesi)

Winter Tente Özellikleri

Koruyucu bir kafes sistemi bulunmasından dolayı her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Özel kolları ile birlikte kumaşın çok gergin durmasını ve yağmur sularının bu şekilde dışarı atılmasını sağlıyor. Döküm parçaları tamamen alüminyumdan yapıldığı için son derece dayanıklı ve uzun ömürlü olma özelliğine sahiptir.

Bu tente modelinin plakaları da alüminyumdan yapıldı. Cıvataları ve primleri paslanmaz maddelerden yapıldığı için son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. İçerisinde yer alan senyörler güneş ve rüzgâr seçeneğini bünyesinde bulunduruyor. Açı ayarı 0 ile 180 derece arasında değişiyor. Bu sebeple güneş açısına bağlı olarak ayarlama imkânı sunuyor. Son zamanlarda en çok tercih edilen bu tente modelleri uzaktan kumanda ile ya da manuel bir şekilde kontrol edilebilme imkânına sahiptir.

Yağmur sularının dışarı atılmasını sağlayan bir boru sistemi bulunur. Aynı zamanda dayanıklı kumaş yapısı ile güneş ışınlarından  etkilenme ve  deformasyon çok nadir yaşanır.

Winter Tente Nerede Kullanılır?

Winter tente pek çok alanda kullanım sağlıyor. Özellikle evlerin pencerelerinin üzerine güneş ışınlarından korumak amacıyla kullanılıyor. Mağaza vitrinlerinde de çok fazla tercih edilen modellerden biridir. Mağaza vitrinlerinin hem güzel görünmesini sağlar hem de vitrinlerin korunmasına yardımcı olur. Son zamanlarda kafe ve restoran gibi alanlarda da kullanılan tente modellerinden biri oldu.

Estetik görünümü ve hava koşullarına karşı koruyucu özelliği ile ön plana çıkan bu tente modeli balkonlar için de son derece uygundur. Büyük bir terası olan kişiler hava koşullarına karşı koruyucu olması için bu tente modelini tercih ediyor.

İklim koşullarına karşı çok dayanıklı olmasından dolayı en çok tercih edilen modellerden biri oluyor. Ofis ve küçük iş merkezlerinin önlerinde de çok fazla tercih edilen tente modellerimden biri olmaktadır.

İklim Koşullarına Karşı Dayanıklı

Her türlü hava koşullarına karşı dayanıklı olması ile öne çıkan bu tente modeli hava koşullarına uyumlu olarak üretilmiştir. Alüminyum oranı çok yüksek olacak şekilde üretildiği için deformasyon çok nadir yaşanır ve çok uzun süre kullanıma tabi tutulur.

Yapısında ve montajı sırasında kullanılan alüminyum ile birlikte son derece dayanıklı olma özelliği sağlar. Açıp kapama özelliği olmasından dolayı yaşanan hava koşullarına karşı kolay bir şekilde ayarlanabilir. İsteğe göre manuel kullanım sağlarken uzaktan kumanda ile de kontrolü sağlanabiliyor.

Aynı zamanda yaylar yüksek koruma sağlayan çelik kaplama ile yapılıyor. Güneş ışınlarının geliş açısına göre 0 derece ile 180 derece arasında ayarlama özelliği bulunuyor. Böylece güneş ışınlarının geliş açısı ile orantılı bir şekilde ayarlamak mümkün oluyor.

Güniş Branda Çadır Tente Pergole | branda, tente, çadır, pergole, katlanır tente, kasetli tente, kamyonet tentesi, kamyonet branda imalatı, kamp çadırı imalatı, körüklü tente, mafsallı tente, şantiye çadırları, yarasa tente, kış bahçesi

Winter Tente Modelleri 

Winter tente modelleri pek çok farklı şekilde karşımıza çıkıyor. Pek çok farklı renkte ve desende karşımıza çıkan bu çanta modelleri iç mekânınız ile uyumlu bir şekilde tercih edilmelidir. Özellikle işyeri ve ofis gibi alanların önüne kahverengi tonlarında tente modelleri tercih ediliyor. Bu tente modellerinin manuel ve otomatik olarak kullanım sağlayan modelleri de bulunuyor.

Kumaş seçimine de çok dikkat etmek gerekiyor. En dayanıklı olan kumaşları tercih ederek çok uzun süre bir kullanım sağlamak mümkün oluyor. Bu tente modellerine ulaşmak için firmamıza göz atıp, mekânınıza en uyumlu olan tenteyi tercih edebilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?