İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Yarım Kasetli Branda istanbul

Yarım Kasetli Branda istanbul

Çok fazla işletme yerinde ve uygun görülen her alanda kasetli branda modeli kullanılır. Yarım Kasetli branda istanbul tarafından üretilir. Sistemin tek özelliği kaset sistemin olması ve bu durum neticesinde daha kullanışlı olmasıdır. Kaset sayesinde branda içine toplanır ve böylelikle kumaş kendini orada muhafaza eder.  Kumaş açıkta kalmaz ve kirlenip, dış etkenlerden zarar görmediği için daha uzun ömürlü olur. […]

Çok fazla işletme yerinde ve uygun görülen her alanda kasetli branda modeli kullanılır. Yarım Kasetli branda istanbul tarafından üretilir. Sistemin tek özelliği kaset sistemin olması ve bu durum neticesinde daha kullanışlı olmasıdır. Kaset sayesinde branda içine toplanır ve böylelikle kumaş kendini orada muhafaza eder.  Kumaş açıkta kalmaz ve kirlenip, dış etkenlerden zarar görmediği için daha uzun ömürlü olur.

Yarım kasetli branda modeli iyi ve güvenilir bir firma tarafından üretildiği zaman daha iyi olur. İstenilen her alan ve işletme yerlerinde müşterinin talep ettiği modele göre kullanım sağlar. Herkesin zevki ve tercihine göre ürün üretmek mümkündür. Branda kullanılmadığı zamanlarda toplanmak için kaset sistemi içine sarılır. Her türlü dış etkenden korunmuş olur.

Yarım Kasetli Branda Modelleri Nelerdir

Günümüzde üretilen yarım kasetli branda modeli gelişmiş olması sebebiyle otomasyon sistemine sahip olur. Bu sistem neticesiyle daha ucuz ve uygun maliyetlidir. Bu tür özelliği olması nedeniyle masraflı bir ürün olmamış olur. Branda kumaşı genellikle akrilik olduğu için branda açık bırakıldığı zamanda da güneşten etkilenmez.

Solma gibi bir problem ile karşılaşılmadığı için her zaman yeni gibi canlı ve parlak olur. Bu sayede daha çok dikkat çekici olur ve uzun yıllar boyu kullanılabilir. Diğer modellere göre yarım kasetli branda istanbul firması tarafından üretildiği için daha çok beğenilip tercih edilir. Kullanılan her alan ve mekân için farklı bir dekor olur. Mekân daha gösterişli ve zarif bir şekilde görünür. Böylelikle müşterilerin daha fazla dikkatini çeker. Birçok işletme yerlerinin tercih ettiği ürün olarak bilinir.

Yarım Kasetli Branda Nedir

Yarım kasetli branda modeli saçak ve şemsiye görevi gören bir aparat sayesinde kapatılıp  açılır. Bu kaset sistemi sayesinde kasetli branda denir. Aparat bulunduğu için kumaş her zaman güven içindedir. Kötü iklim olaylarına karşı etkilenmez. Sağlam ve dinamik olduğu icin her zaman uzun ömürlü olur. Yarım kasetli brandanın diğer adı ise yarım kapanır brandadır. Üzerindeki saçaklardan dolayı daha farklı bir tarz yaratır.

Çok sağlam ve dayanıklı bir ürün yapısı bulunur. Bütün bu özelliklerine rağmen çok uygun maliyetli ve kaliteli bir üründür. Fırtına, yağmur, kar ve güneş gibi dış etkenlere karsı koruma görevi sağlar. Bu ürünün rahat bir kullanım özelliği olduğu için çok tercih edilir.

Uzaktan kumandası olduğu için rahatlıkla belirli bir mesafeye kadar kontrol edilir. Böyle bir sistemi olduğu için avantajlıdır. İstenilen ve gerek duyulan her zaman güneş ve yağmur sensörü de taktırabilir. Siz yokken de bu durumun sonucunda kendini açar ve koruma görevi sağlar.

Yarım Kasetli Branda Özellikleri Nelerdir

Yarım kasetli branda modeli herkesin istediği renk ve tarza göre hazırlanıp tasarlanır. Mekân yerlerine uyum sağlaması için çok fazla renk seçeneği bulunur. Müşteri kendi mekân yerine göre istediği modeli seçip tercih edebilir.

Branda kumaşının boyutu maksimum 3.5 uzunluğuna kadar açılabilir. Böylelikle kullanılan mekanı koruma altına alır. PVC kaplı alüminyum olduğu için kasetli branda kendini iyi bir şekilde muhafaza eder. Branda her zaman açık kalsa bile zarar görmez ve yıpranmaz. Branda kapatılırken kumaş kendini kaset içerisine toplar.

Kaset önündeki fırçalar sayesinde kumaş üzerindeki toz ve pislikler temizlenmiş olur. Böylelikle kumaş daha temiz olmuş olur. Kaset sisteminde conta bulunur. Bu conta sayesinde ürün açılıp kapanma sistemine sahiptir.

Bu sistem sayesinde kumaş kendini her zaman daha iyi korur. Yarım kasetli branda  istanbul firması tarafından üretilen bu sistemde tüp motor bulunur. Bu motor sistemi sayesinde ürün uzaktan kumanda ile çalışır. Ürün yurt dışından getirttirilir. Otomasyon sistemi olduğu için güneş, rüzgâr, kar ve yağmur sensoruna sahiptir. Bu avantajları bulunduğu için daha rahat ve pratik bir şekilde kullanılır.KASETLİ Tente Modelleri | Pergolalar, Model, Teras

Yarım Kasetli Branda Sisteminde Nasıl Kumaş Kullanılır

Yarım kasetli brandanın kumaş yapısı akrilik olduğu için daha dayanıklı sağlam ve kullanışlı olur. Çok kaliteli bir kumaş yapısı olduğu için uzun yıllar boyu kullanıma olanak sağlar. Genellikle yarım kasetli branda ürünü 5 yıl boyunca garantili olur. Güneşten solmaz, yağmur, kar geçirmez ve kullanıldığı zaman çürüme yapmaz. Bu kadar kullanışlı olduğu için birçok işletme yerlerinde tercih edilir. Tüm bu sebeplerden dolayı firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?