İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.961,3400
 • EURO
  $0,9345
 • ALTIN
  $43.154,9900
 • BIST
  $149,3000
Yarım Kasetli Branda

Yarım Kasetli Branda

Yarım kasetli branda modeli her alan ve mekânda kullanıldığı için çok estetik bir görüntü avantajı sağlar. Kasetli brandanın diğer modellere göre özelliği kasetli bir yapısının olmasıdır. Bu kaset sistemi sayesinde ürün kapatıldığı takdirde kumaşını koruma altına alır. Kasetin iç kısmına toplandığı zaman kumaş açıkta kalmaz ve daha uzun yıllar boyu kullanılabilir. Yarım kasetli branda modelleri istenilen […]

Yarım kasetli branda modeli her alan ve mekânda kullanıldığı için çok estetik bir görüntü avantajı sağlar. Kasetli brandanın diğer modellere göre özelliği kasetli bir yapısının olmasıdır. Bu kaset sistemi sayesinde ürün kapatıldığı takdirde kumaşını koruma altına alır. Kasetin iç kısmına toplandığı zaman kumaş açıkta kalmaz ve daha uzun yıllar boyu kullanılabilir.

Yarım kasetli branda modelleri istenilen ve uygun görülen her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle daha çok kafe, restoran, otel ve mağaza gibi birçok alanda kullanım görevi görür. Müşterinin tercih ettiği renk modeline göre üretim yapılır. Ürün kullanılmadığı zaman sistem kumaşı koruma altına alınır. Böylelikle güneş ışınlarından korunur ve rengi solmadan daha iyi bir şekilde kullanılabilir.

Yarım Kasetli Branda Nedir?

Yarım kasetli branda modeli ürün kumaşı arasında yer alan boşluğun üzerindeki saçak ve şemsiye görevi gören bir aparat sayesinde kapatılır. İsmini bu aparat sayesinde aldığı için yarım kasetli branda denir. Bu aparat sayesinde kumaş kendini daha iyi ve titiz bir şekilde korur. Yağmur, kar ve fırtına gibi hava olaylarından etkilenmeden dayanıklı ve uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilir.

Yarım kasetli brandanın bir diğer adı ise yarım kapanır brandadır. Üstünde bulunan saçak sayesinde gösterişli bir görüntü elde edilir. Maliyet olarak diğer branda modellerine göre daha uygun olduğu için fazla ilgi görür. Yarım kasetli branda modelinin kumaş yapısı oldukça kalitelidir. Genellikle yağmur, fırtına, kar ve güneş gibi durumlarda koruma özelliği sağlar.

Elektrikli olması sebebiyle daha çok konfor amaçlı tercih edilir. Kaset yapısı gösterişli ve zarif olduğu için kullanılmak istenilen her alana uyum sağlar. Uzaktan kumanda özelliği bulunduğu için her yerden branda sisteminizi kontrol edebilirsiniz. Bunun yanı sıra branda sistemine rüzgâr ve güneş sensörü de eklenebilir. Bu durum sonucunda siz o ortamda olmasanız dahi koruma görevi sağlar.

Yarım Kasetli Branda Modelleri Nelerdir?

Yarım kasetli branda sistemlerinde otomasyon sistemi yer aldığı için fiyat durumu da böylelikle düşer. Kullanan kişi açısından fazla masraflı bir ürün olmaktan çıkmış olur. Yarım kasetli brandanın kumaş yapısı akrilik olduğu için güneş ışınlarından kolay kolay etkilenmez. Uzun yıllar boyu rengi solmamış bir şekilde açık olarak kullanılabilir.

Canlılığını hiç bir şekilde yitirmez ve ilk günkü etkisiyle kalır. Kasetli branda modeli diğer ürün modellerine göre en çok beğenilip tercih edilen bir üründür. Her mekân yerlerine uyum sağladığı için ve kullanılan alanda gösterişli olduğu için birçok işletme yerlerinin sevip tercih ettiği bir ürün modelidir.

Yarım Kasetli Branda Özellikleri Nelerdir?

Yarım kasetli brandanın çok fazla rengi ve deseni bulunduğu için her müşterinin zevkine göre branda modeli üretilir. Üzerinde bulunan branda kumaşı uzunluk boyutuna göre 3.5 metre ebadına kadar açılım sağlar. Kasetli branda modelinde bulunan PVC kaplı alüminyum sayesinde kumaş kendini en iyi şekilde korur. Branda açık kaldığında bile koruma işlemi devam eder. Ürün kapatılırken kumaş kendini kaset içerisine sararak kapatır.

Kaset önündeki fırçalar sayesinde üzerindeki pislikler temizlenmiş olur. Bu durum sonucunda temiz bir kullanım avantajı sunar. Kaset kısmında yer alan conta sayesinde çok kullanışlı bir kapanma özelliği bulunur ve kumaş kendini dış etkenlere karşı koruma altına alır. Yarım kasetli branda sisteminin kumaşı akriliktir ve bu kumaş yurt dışından ithal edilir. Bu kumaşların en iyi özelliği 5 yıl boyunca solma yapmaz, su geçirmez ve çürümez. Ürünün 5 yıl boyunca garantisi bulunur.  

Yarım Kasetli Branda Sisteminde Yer Alan Motor

Yarım kasetli branda sistemi genel olarak tüp motor sayesinde işlev görür. Bu ürün yurt dışından özel olarak ithal edilir. Otomasyon seçeneği yer aldığı için rüzgâr, güneş ve yağmur gibi hava olaylarına karşı sensor bulunur. Böylelikle bu durumlara karşı daha kullanışlı ve rahat olur.tente_mafsalli_1 – Batman Tente

Yarım Kasetli Branda Fiyatları Nelerdir

Genellikle yarım kasetli branda modelinin fiyatı yaptırmak istediğiniz ebat ölçüsü, kumaşı ve diğer malzeme ürünlerine göre belli olur. Bunun yanı sıra yurt dışından tedarik edildiği için fiyat konusunda farklılık yaşanabilir. Tüm bu sebeplerden dolayı firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?