İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Yürüyüş Yolu Tentesi istanbul

Yürüyüş Yolu Tentesi istanbul

Yürüyüş yolu tentesi istanbul ürünü, hem mekânlara kattığı dekoratif görüntü ile hem de güneş ve yağmur gibi etkenlerden koruma işlevi ile son zamanlarda işletmelerin çokça tercih ettiği ürünlerin başında gelmektedir. Yürüyüş yolu tenteleri aynı zamanda müşterinin gözünde işletmenin değerini artırmakta ve işletmeye karşı olumlu tutum geliştirmesi konusunda da katkı sağlamaktadır. Bu avantajlar hem yeni kurulan işletmeleri, […]

Yürüyüş yolu tentesi istanbul ürünü, hem mekânlara kattığı dekoratif görüntü ile hem de güneş ve yağmur gibi etkenlerden koruma işlevi ile son zamanlarda işletmelerin çokça tercih ettiği ürünlerin başında gelmektedir. Yürüyüş yolu tenteleri aynı zamanda müşterinin gözünde işletmenin değerini artırmakta ve işletmeye karşı olumlu tutum geliştirmesi konusunda da katkı sağlamaktadır. Bu avantajlar hem yeni kurulan işletmeleri, hem de daha önceden var olan işletmeleri yürüyüş yolu tentesi kullanmaları konusunda yüreklendirmektedir. Yürüyüş yolu tentesi ve onun altına serilecek kırmızı renkli halı, müşterilerin o işletmede kendilerini daha özel hissetmelerine neden olacaktır. Bu ise bir sonraki seferde de müşterilerin aynı işletmeyi tercih etmelerini sağlayacaktır.

Kullanım Amaçları

Yürüyüş yolu tentesi istanbul ürünleri, farklı kullanım amaçlarına sahiptir. Bazı alanlarda müşterileri yağmurdan korumak amacıyla kullanılırken; bazılarında ise güneşten korumayı amaçlamaktadır. Bu, tentenin kullanıldığı bölgenin hava koşulları ile de doğrudan ilgilidir. Bazı işletmeler ise tamamen dekoratif amaçlarla yürüyüş yolu tentesini tercih etmektedir. Uygun fiyata mal olan yürüyüş tenteleri, işletmeye ekstra bir albeni ve katma değer sağlamaktadır. Son olarak da reklam ve tabela amacına yönelik kullanımından söz etmek mümkündür. Yoğun bir cadde üzerinde yer alan ancak kendisini göstermek için yeteri kadar tabela alanı olmayan işletmeler, baskılı yürüyüş yolu tentesi ile kendilerini ön plana çıkarmaya çalışmaktadır. Yürüyüş yolu tentelerinin iç iskeletleri paslanmaz malzemeden imal edilmektedir ve her zaman istenilen renklere boyanabilmektedir.

En Çok Tercih Edilen Renkler

Yürüyüş yolu tentesi istanbul ürünlerinde pek çok renk seçeneği bulunmaktadır. Mekânın dış özelliklerine ve bulunduğu çevrenin özelliklerine göre renk seçimi yapılmalıdır. Koyun renklerin güneş altında hızlıca solduğu bilinmesine rağmen, yürüyüş yolu tentesi seçiminde en çok kullanılan renklerden birisi bordodur. Göze oldukça güzel görünen bu renk, beyaz renk reklam baskısı ile de oldukça yaygın bir kullanıma sahiptir. Kaliteli ürün seçimi, güneşe rağmen iki ya üç yıl kullanım olanağı sağlayacaktır. Ayrıca yürüyüş yolu tentesinin hem yağmurdan hem de güneşten koruması isteniyorsa, mutlaka su geçirmez malzeme ile kaplı olup olmadığı kontrol edilmelidir. Yürüyüş yolu tentelerinde en çok kullanılan ikinci renk ise beyazdır. Güneşe karşı daha dayanıklı olan bu renkle, özellikle turistik beldelerde sıklıkla karşılaşılmaktadır.

Kullanım Alanları

Yürüyüş yolu tentesi istanbul ürünü, günümüzde pek çok işletme tarafından kullanılmaktadır. Bu alanların başında oteller gelmektedir. Arabası ile otelin önünde inen kişileri karşılamak için yürüyüş yolu tentesi ve kırmızı halı birlikte kullanılmaktadır. Araçlarından inen müşterilerin bu yolu kullanarak otele girmesi sağlanmaktadır. Bir diğer kullanım alanı ise havalimanlarıdır. Özellikle yaz aylarında havalimanı ana binası ile uçak arasındaki yolda, yürüyüş yolu tentesi tercih edilmektedir. Bu gibi yerlerin dışında pek çok cafe, restaurant, alışveriş merkezi gibi alanlar da yürüyüş yolu tentesi tercih etmektedir.

Yürüyüş Yolu Tentesi Boyutları

Yürüyüş yolu tentesi istanbul ürünü, standart bir üretim boyutuna sahip değildir. Kullanılmak istenen alanın uzunluğuna göre ya da müşterilerin taleplerine göre imal edilmektedir. Yürüyüş tentesi için bir boyut sınırı bulunmamaktadır. Kimi zaman birkaç kilometreye varan boyutlarda yürüyüş tenteleri imal edilebilmektedir. İmal edilen yürüyüş yolu tenteleri, kimi zaman raylı, yani açılıp kapatılabilir sistem şeklinde üretilmektedir. Kimi zaman ise sabit kurulum yapılmaktadır. Bu da yine müşterinin isteğine göre belirlenebilecek bir özelliktir. Yürüyüş yolu tentelerinin kurulumu, genellikle imalatı yapan firma tarafından yapılmaktadır. Ayrıca tentenin iç iskeleti de talep edilen renge göre boyanabilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?